Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

Usługi

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, a także rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. wierności partnera, zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków i sposobu pieczy nad małoletnim lub ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, dzięki którym pozyskanie cennych informacji staje się zdecydowanie prostsze.

Agencja detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej usług?

Z usług agencji detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące dowieść niewierności męża lub żony i przedstawić je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy pragnące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w efektywny i szybki sposób zdobyć potrzebne dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich pracownicy mają także doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w sądzie.