Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Usługi

Chcesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie organizację przyjęć weselnych w Krakowie? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź lastrada.pl.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzciny czy śluby, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, na których bawi się nierzadko ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę zaplanować jadłospisu, a później naszykować oraz zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie planowane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikło wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – postaw na wykwalifikowanych kelnerów i kucharzy

Organizowanie imprezy weselnej to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na rozsyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali, ustalanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości przekąsek i trunków podawanych podczas przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. na imprezie weselnej musi mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, aby stoliki były wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, dania były pyszne i ładnie skomponowane na talerzach, a także by obsługa na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kucharzy, kelnerów oraz managerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi regułami, tak w kwestii aktywności dla zaproszonych, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowany uprzednio spis sugerowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek dopasowanych do estetyki wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź otrzymać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Zamawiający może więc samodzielnie skomponować menu z proponowanych potraw. Należy jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i często na prośbę klienta zgadzają się przyrządzić niecodzienne kompozycje dań.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]