Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Usługi Usługi branży budowlanej

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Kraków architekt, uzyskasz na joannaklusak.com

Biuro projektów świadczy szerokie spektrum usług – spełnia marzenia osób, które chcą osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domu, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie pilnuje przebiegu robót, planuje odbudowę budynku bądź proponuje aranżację już gotowych domów, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię oryginalne, nowatorskie projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się spośród wielu budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a zarazem funkcjonalny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z współczesnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie, obiekty rekreacyjne czy mieszkania pod wynajem. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektów może też rozplanować praktyczne i obszerne szafy wnękowe, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]