Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Usługi z zakresu finansów

Więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem faktur uzyskasz w tym miejscu.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla dużych podmiotów

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie natrafiają na problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie wiesz czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, zatem rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach niepublicznych czy językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]