Producent okien drewnianych a renowacja zabytków

Usługi branży budowlanej

Ciekawi Cię oferta producenta stolarki drewnianej? Skieruj się tu, aby uzyskać więcej informacji

Klasyczne okna drewniane są niezwykle wytworne i wytrzymałe. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od zabytkowych domów po futurystyczne gmachy. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i dlaczego są one tak modne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – organiczne tworzywa

Obecnie okna drewniane są produkowane przy użyciu najnowszych technologii, co sprawia, że gwarantują brak strat ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a utrzymanie czystości jest błyskawiczne. Okna drewniane prezentują się bardzo pięknie, posiadają opływowe kształty, klasyczne okucia. Mogą być wytworzone zarówno z drewna rodzimego – np. modrzewia, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Klasyczne materiały w połączeniu z teraźniejszymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – wybierz dźwiękochłonność

Producent okien drewnianych zazwyczaj gwarantuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia zabezpieczenie przed silnym słońcem oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym. Musimy też dodać, że producent okien drewnianych zapewnia również trwałe balustrady, idealne do szlacheckich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy pracach konserwatorskich lokali mieszkalnych – to komponent organiczny i absolutnie ekologiczny. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na szlachetne, solidne i piękne surowce drewniane.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]