producent blachodachówki

Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Usługi branży budowlanej

Zakładane przez dziesięciolecia standardowe dachówki betonowe i ceramiczne na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Liczne atuty tych drugich przyczyniły się do tego, że są one dobrym wyborem nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz również dla deweloperów.

Nieskomplikowana instalacja i swoboda dopasowania do każdej konstrukcji dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z kilku względów. Po pierwsze są zauważalnie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję więźby dachoweji zarazem ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich założenie jest nie tylko proste, ale i mniej czasochłonne niż założenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich staranne ustawienie zabiera na ogół dużo więcej godzin. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do zasadniczo każdej, również niezwykle skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę da się bez trudu wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy bardzo dobrze się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych obiektów, zwłaszcza, że bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się też lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je wyczyścić. generalnie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń przyda się środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – duży wybór blachodachówek oraz blach trapezowych

By kupić pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzech dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży wybór paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Materiały te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych firmy, rozproszonych w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego. Chlubą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się zwiększoną odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie zarysowań. Firma Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, dlatego nie licząc własnych produktów dostarcza też akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy folie dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych marek.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08