Budowa domów drewnianych – dom z drewna nie musi być nudny

Usługi branży budowlanej

Chcesz sprawdzić, komu zlecić budowę domów drewnianych energooszczędnych? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na http://domygoralskie.com.

Coraz więcej osób marzy o posiadaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się zrealizować to marzenie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w naszym krajobrazie przeważały domy mające kształt popularnego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się też ogromnymi stratami energii. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej. Niezwykle chętnie decydujemy się na domy drewniane stanowiące połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy drewniane to obecnie bardzo dobry przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak nierzadko nazywa się też styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, balkon bądź weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu góralskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, z chęcią wprowadzają też inne nowoczesne materiały. Tego rodzaju dom może być również energooszczędny. W tym celu architekci stosują dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór właściwych okien i solidne ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu góralskim połączonym z nowatorskimi elementami spotkać można często w jednym regionie naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której znajduje się piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjalistom

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał pięknie, a równocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]