Marzysz o egzotycznych podróżach? Pomagamy je zorganizować

Turystyka

Więcej o usługach świadczonych przez biuro podróży egzotycznych

Podróże relaksują, uczą nas szacunku dla różnych nacji i kultur, pomagają wypocząć od codziennego zgiełku oraz rozwijają imaginację. Najmocniej odciskają się w pamięci te, które kierują nas w dalekie miejsca, w każdym calu różniące się od naszej polskiej rzeczywistości. I choć niewiele osób ma naturę tułacza, każdy winien bodaj raz zdecydować się na egzotyczną podróż do jakikolwiek nieznanego mu kraju.

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje dla Ciebie niezapomniane wczasy

Organizacja wyprawy egzotycznej jest kwestią niełatwą. Z tej też przyczyny statystyczny urlopowicz korzysta w tym celu z biur podróży. Proponują one jednakże z reguły niezbyt ciekawe pobyty w nadmorskich hotelach, wczasy odbywają się w kilkudziesięcioosobowych grupach, a ich program zwykle nie uwzględnia odwiedzania zabytków danej miejscowości. Jeśli myślisz o prawdziwie nieprzeciętnej podróży, zapoznaj się z ofertą biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w przygotowaniem podróży szytych na wymiar, czyli z uwzględnieniem szczegółowych preferencji zamawiającego. Po określeniu przez klienta miejsca, terminu wyjazdu i preferowanego kosztu podróży, biuro bukuje bilety lotnicze i noclegi, a także wykonuje drobiazgowy plan wycieczki. Co więcej biuro daje też garść ważnych wskazówek podróżniczych, dotyczących między innymi tego, gdzie znaleźć smakowity posiłek, gdzie wypocząć, co wypada zwiedzić oraz sygnalizuje czego nie robić w odwiedzanym regionie.

Szalona wyprawa dla aktywnych albo egzotyczna podróż poślubna

Nieważne jaki typ wypraw preferujemy, w propozycjach biura podróży egzotycznych każdy wybierze coś dla siebie. Nowożeńcy mogą spędzić miesiąc miodowy odpoczywając na plażach Tanzanii lub Polinezji – to znakomite destynacje na podróż poślubną. Dla zwolenników pełnego wypoczynku biuro wyselekcjonowało perfekcyjne miejsca w Filipinach, Tajlandii czy Meksyku. Natomiast osoby pełne energii mogą połazić po szlakach górskich w Himalajach, spotkać lemury na Madagaskarze, przemierzać autem Nową Zelandię czy eksplorować podziemną rzekę na Filipinach. Nie brak także sugestii egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Zdjęcie pochodzi ze strony relaksmisja.com.

Nasze dane teleadresowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]