Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Reklama i marketing Usługi

Model 3D. Skieruj się na www.fotografsv.pl, aby skorzystać z pomocy fachowców

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetna metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które zamierzają np. wynająć. Dla wielu osób sposobność zobaczenia takiego lokalu przed zawarciem umowy jest niezwykle ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Do czego służy wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie wielu zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego typu modelu widzimy plan wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do całej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy także wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż oprócz oglądania samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo hostelu czy siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przejść za pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego lokalu, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala również przechodzić do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Dlaczego warto zamieścić model 3D?

Z wykorzystaniem modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować odbiorcom daną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę promocji można zastosować do prezentacji hostelu, warsztatu albo restauracji, jak również po prostu pokazać rozległemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży mieszkania, żeby przyszli nabywcy mieli możliwość rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka powodów, dla których opłaca się wykonywać wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to możliwość opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w Mapach Google czy udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość przekonania klientado skorzystania z naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę będą darzyć ją o wiele większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to także doskonała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm jej nie stosuje. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — trzeba po prostu zamówić jego przygotowanie u profesjonalnego fotografa.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]