Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Reklama i marketing Usługi

Google Moja Firma. Zdobądź więcej szczegółów.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa lub nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – zadbaj o konkurencyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do kolejnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie www.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie istotne – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet medycyny estetycznej bądź restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]