Wirtualny spacer – zwiększ widoczność firmy w Mapach Google

Reklama i marketing Usługi

Wizytówka firmy w Mapach Google. Więcej na https://www.fotografsv.pl/promocja-firmy-w-mapach-google/

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z kluczowych punktów reklamy marki w internecie. Dzięki niej będziemy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje świetna metoda, żeby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych ofert, przedsiębiorstw lub marek. Jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by prześcignąć konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma umieszczenie estetycznych fotografii, adresu www naszej strony internetowej, wszystkich aktualnych informacji oraz odpowiedniej prezentacji firmy. Istnieje też inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, ponieważ nadal niewiele firm go wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma wiele atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]