Wirtualny spacer w Google Moja Firma

Reklama i marketing Usługi

Wirtualny spacer w Google Moja Firma. Kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie otrzymasz na http://tinyurl.com/y46rxwxk

Spacery Google to ogromnie popularna forma zwiedzania różnego rodzaju lokalizacji. Bez wysiłku w ciągu kilku minut możemy się tak przenieść m.in. na ulice Paryża czy do dalekiego Miami, aby podziwiać rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko turystycznie zwiedzać zamorskie zakamarki świata, ale też przygotować spacer Google po naszym hotelu czy firmie i prezentować je przyszłym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest ani trudne, ani drogie, natomiast prezentuje się bardzo efektownie i jest skuteczne z biznesowego punktu widzenia. Czym ogólnie są spacery Google? Czemu warto je wykorzystywać do promocji?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość wirtualnego zwiedzania lokalizacji na całym świecie. Działa to w ten sposób, iż Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) określonego miejsca, a potem łączy je i udostępnia na własnych mapach. Dzięki takim zdjęciom, po kliknięciu w daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się górę i w dół, na boki, a także możemy samodzielnie decydować, w którym stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na dokładne obejrzenie tej lokalizacji, prawie jakbyśmy się tam naprawdę znajdowali. Możemy także przechodzić kolejne metry i docierać do dalszych lokalizacji — wciąż spoglądając we wszystkie kierunki i obserwując otaczającą nas rzeczywistość.

Czym jest wirtualny spacer 360 stopni po naszej firmie?

Bardzo ciekawą i zyskującą popularność usługą jest przygotowanie wirtualnego spaceru 360 stopni po naszej firmie, hotelu czy restauracji. Przeciwnie do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po przybyciu na miejsce sporządza zdjęcia naszej nieruchomości oraz scala je w wirtualny spacer. Cena usługi to około kilkuset złotych (zależy to najczęściej od rozmiarów nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer VR możemy dodać do wizytówki firmy w Mapach Google obok zwykłych zdjęć i umożliwić obecnym i potencjalnym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak zwiedzają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie trzeba płacić za jego utrzymanie, nie licząc rzecz jasna kosztu jego stworzenia, a spacer taki możemy także umieścić na naszej firmowej witrynie.

Dlaczego warto zamówić wirtualny spacer Google po firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na odwiedzenie danego miejsca przez przyszłego klienta. Bez wątpienia warto wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Klienci, oglądając nasz sklep, pensjonat czy nieruchomość uzyskają mnóstwo pomocnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Zaczną nas również postrzegać jako rzetelna markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko z myślą o klientach, ale również i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście chcemy przyciągnąć pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Osoby, które uprzednio poznają zdalnie standardy danej firmy, o wiele chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer 3D pomaga w pozycjonowaniu strony internetowej i wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery 360 stopni działają na wszelkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]