Kraków strony internetowe, projektowanie stron internetowych Kraków

Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Reklama i marketing Strony internetowe Usługi

Funkcjonalność stron www wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe musimy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale też przyzwyczajeniach użytkowników – gdy poruszanie się po serwisie przysporzy im problemów, szybko wejdą na inną witrynę i zdecydują się na usługi innej firmy. Aby zatem strona dała nam oczekiwane zyski, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się właściwie wykonana witryna? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej za szybko?

Zasady projektowania stron internetowych

Centralną zasadą, którą należy kierować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów serwisu – ściągną wówczas wzrok użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, pamiętając jednak o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Istotna jest także to, żeby główne części strony osadzić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia standardów od lat stosowanych w sieci.

Powierz projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie nowoczesnej strony internetowej nie będzie proste. W razie witryny komercyjnej złym rozwiązaniem okaże się zatem amatorskie jej przygotowanie. By zyskać gwarancję, iż witryna będzie generować zyski, warto zlecić to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]