Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Reklama i marketing Usługi

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z fotografem Google.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, jego stworzenie warto zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania fotografii, które będą umieszczane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym wyróżnia się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby uzyskać certyfikat jest obowiązany opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy zdecydować się na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy źle wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym atutem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż posiada on stosowne umiejętności i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]