kurs rysunku Kraków

Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Kształcenie

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Znakomitym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]