Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Kształcenie

Jeśli ciekawi Cię aktualna oferta kursu Blender, skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku nieustająco się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych metod preferując kreowanie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają artystom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili wielkich wydatków – można po prostu pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest całkiem darmowy.

Nauka funkcji Blender 3D samemu bywa frustrująca

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, jednakże proces ten trwa wówczas dłużej i często jest bardzo frustrujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie szczególnie pomocne osobom, które dopiero poznają program Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez uczestnika kursu pokazując detale, które wymagają dopracowania oraz sugerując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, żeby przebiegał on w jak najmniej licznych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w świecie projektowania i gier komputerowych

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w świecie projektowania, filmu i gier komputerowych. Poznanie oprogramowania Blender 3D daje więc dużo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier wideo i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści oraz amatorzy, którzy pragną rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności czy też znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]