Biżuteria na różne okazje – kolczyki serca

Kosztowności

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz kolczyki serca.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na każdą okazję, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są także perfekcyjnym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków dostępne są na rynku? Z jakich surowców zazwyczaj są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – dla dzieci i dorosłych

W jubilerstwie częstokroć używa się motywu serca. Jest on podłożem do projektowania kolczyków zarówno dla dziewcząt, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka stanowią delikatny dodatek do wielu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest zazwyczaj wybierany na swobodne okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, tylko dyskretnie podkreślają naturalne piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do pozornego wyszczuplenia oblicza oraz wysmuklenia szyi. Takie kolczyki zakłada się na spotkania z ukochanym, wieczory w operze oraz studniówki i wspaniale zgrywają się one ze stylowymi sukniami. Kolczyki serca dla dziewczynek sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – znakomity prezent dla ukochanej osoby

Na rynku można kupić kolczyki serca wyprodukowane ze złota i srebra. Modne są także modele pozłacane, które są tańsze, a zarazem wyglądają niezwykle efektownie. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być ozdobione drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze błękitnym bądź szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można podarować w prezencie ukochanej osobie, np. na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych sytuacji. Wręczone ukochanej osobie – dziewczynie, żonie albo matce, kolczyki serduszka będą stale przypominać o łączącej was więzi, miłości oraz szacunku.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]