Nienaturalne linki przychodzące – filtry od Google

IT Strony internetowe

Nienaturalne linki przychodzące są najistotniejszą przyczyną, przez którą na witrynę online może zostać założony filtr Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych surowych obostrzeń?

Nienaturalne linki przychodzące – nie stosuj ich

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie sztucznej liczby fraz kierujących odbiorców na naszą witrynę internetową. Przekraczają one normy naturalnego linkowania opracowane przez firmę Google, gdyż manipulują pozycją adresu w rezultatach wyszukiwania. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące występują w postaci artykułów sponsorowanych naszpikowanych wieloma frazami. Szerzy się również proces sprzedaży linków, co jest nielegalne. Witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, jeśli nierzetelne metody zostaną ujawnione, a to łączy się z gwałtownym obniżeniem jej rangi w przeglądarce, nawet o 30 stron.

Jaka agencja wyeliminuje problem nienaturalnych linków przychodzących

Nie zapominajmy, że gdy na adres www zostanie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy ubiegać się o przywrócenie prawidłowej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest niestety bardzo długotrwały i nie daje pełnego sukcesu. Jeśli pragniemy podnieść szansę na sprawne usunięcie filtrów – zasięgnijmy porady doświadczonej agencji SEO. Profesjonaliści błyskawicznie ustalą realną przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google najlepiej zlecać tylko doświadczonym firmom.