Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Instalacje przemysłowe

Dystrybutor przekładni falowych - zapoznaj się z aktualną ofertą.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie stosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych światowych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie i silniki DC i BLDC od uznanych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników prądu stałego, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się m.in. w produkcji frezarek, układów służących do obsługi intralogistyki czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, dużej wilgotności (nawet do 95%), a także przy wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]