Jak działa wzmacniacz kanałowy

Instalacje przemysłowe

Szukasz wzmacniacza kanałowego? Koniecznie odwiedź ten adres.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie przeznaczone do przetwarzania sygnału telewizji naziemnej. Jak opisuje jego nazwa zasadniczą funkcją jaką spełnia jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Zobaczmy na jakiej zasadzie funkcjonuje to urządzenie i na jakich częstotliwościach działa.

Wzmacniacz kanałowy – urządzenie do przetwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej

W hurtowniach znajdziemy mnóstwo urządzeń, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do zwykłych instalacji, jak i do zadań specjalnych. Instalowane są na obszarach, na których zupełnie nie ma sygnału. Sprawdzają się np. w górach, tunelach, jak również w niektórych nieruchomościach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają zdalną transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich pokrywa powoduje, że mogą być stosowane na zewnątrz budynków – nie straszny im śnieg i deszcz.

Wzmacniacz kanałowy – eliminuje nieprawidłowości pochodzące z internetu bezprzewodowego

Standardowo wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w cztery odrębne wejścia – przykładowo VHF lub w technologii SAW. Sprzęty mogą być wyposażone w technologię eliminującą zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu LTE. W zależności od rodzaju urządzenia ma także 3 lub 4 specjalne filtry UHF – kompatybilne z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe są kompatybilne na przykład z antenami DIGIT-6DT. Wzmacniacze kanałowe wyposażono w zewnętrzne zasilanie i kontrolki sygnalizacyjne.

Nasze dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]