Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Hobby i rekreacja Turystyka

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą górskich wypraw? Nie wahaj się! Wejdź na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym globtroterem, który docenia pewne i rzetelnie opracowane wyprawy pod okiem zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w podobnych wycieczkach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Firma angażuje zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego terenu, ale także entuzjastycznie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]