Obóz tenisowy

Hobby i rekreacja Hobby i rozrywka

Aktualna oferta obozu tenisowego.

Wakacje to czas, który możesz przesiedzieć w pokoju, oglądając wszystkie programy w telewizji. Można też spędzić je aktywnie. Ciekawą możliwością spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – jak wygląda wyjazd

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Przeważnie lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po trzy godz. treningu każdego dnia. Oprócz tego, dzieci chodzą na basen oraz grają w piantballa i biorą udział w innego rodzaju grach. Nie zabraknie też zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Zaś w czasie pieszej wycieczki można podziwiać dziką przyrodę.

Dokąd na obóz tenisowy?

To nieprawda, że udane wakacje to wyjazdy poza krajem. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ekscytująco może być w Beskidach. Właśnie tam organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

ten typ obozów kierowane są głównie do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i uczniowie podstawówek. Na rynku znajdziesz również oferty dla osób dorosłych.

Nasze dane teleadresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]