lekcje tenisa Kraków, nauka tenisa Kraków

Nie tylko fitness – o lekcjach tenisa

Hobby i rekreacja

Obecnie coraz częstszym sposobem na relaks po pracy jest uprawianie sportu. Modne stały się szczególnie lekcje tenisa, które doskonale rozwijają formę oraz poprawiają odporność. Prześledźmy jakie korzyści gwarantuje ten rodzaj aktywności.

Jakie efekty zapewniają prywatne lekcje tenisa?

Częste treningi tenisa znacząco rozbudują tkankę mięśniową i zapewnią usunięcie masy tłuszczowej. Dodatkowym atutem jest poprawa zwrotności ciała i ogólnej wytrzymałości organizmu. Trzeba nadmienić, że profesjonalne lekcje tenisa przeznaczone są nie tylko dla młodzieży, ale również dla najmłodszych. Jeżeli chcemy na serio zaangażować swoje dziecko w treningi, trzeba zapisać je od najmłodszych lat na odpowiednie zajęcia sportowe. To spowoduje, że nasze dziecko błyskawicznie zacznie zwyciężać rozmaite turnieje na korcie.

Lekcje tenisa – gdzie się kształcić

Szkoły tenisa wytrenują nie tylko młode talenty. Również dorośli mogą z powodzeniem brać udział w treningach. Warto zapisać się na pierwsze spotkanie z instruktorem, który nauczy nas zasadniczych technik oraz pokaże w jaki sposób wykonywać forhend. Potencjalni medaliści trenowani są w ośrodkach w Krakowie i Poznaniu, gdzie lekcje tenisa są najlepsze. Tak naprawdę nie jest najważniejsze jaki reprezentujemy poziom sprawności fizycznej, ale talent i nasza wola walki. Kiedy trenujemy hobbistycznie, myślmy po prostu o endorfinach wydzielających się podczas uprawiania sportu.

Nasze dane teleadresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]