Odzyskanie polisolokat i spory z ubezpieczycielem – adwokat w Krakowie

Branża prawna

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn umieszczona jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, iż na spotkanie z adwokatem można łatwo dotrzeć z każdej dzielnicy miasta, jak również innych miejscowości Małopolski, a także Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są najczęściej osoby, które posiadają kredyty frankowe bądź polisolokaty. Są to też przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma duże doświadczenie także w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami oraz instytucjami finansowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, które mają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W postępowaniach dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, a w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia bądź odwalutowania kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.