Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Bezpieczeństwo

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz tabliczki na drzwi

W każdym budynku ulokowanych jest wiele różnorakich pokoi o większym lub mniejszym znaczeniu. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakie tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym odznaczają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy w grę wchodzi przedszkole, sklep, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odszukanie sali, która w danym momencie nas interesuje. Tak dzieje się na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, biur oraz banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybszego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danej chwili osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, opis na tabliczce można bez żadnych trudności zmienić. Pozwala to w konsekwencji oszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba przecież przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla personelu określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznakować miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są obecnie bardzo popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz tego znaku jest więc wyjątkowo czytelny. Wspomnieć warto także, że tabliczki informacyjne umieszcza się także na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Nasze dane teleadresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]